Зарядное устройство для слуховых аппаратов серии Stride M R и Moxi Fit R

 

Основа зарядки

Зарядний пристрій дуже простий у використанні. На ньому немає рухомих частин, кришки, перемикачів чи кнопки натискання. Просто вставте Rs Moxi Fit в отвір в верхній частині зарядного пристрою для зарядки перезарядних елементів Silver Zinc. Зарядні слоти, призначені спеціально для Moxi Fit R, забезпечують їх правильне розміщення в зарядному пристрої. Зарядний пристрій живиться від USB-штекера через настінну розетку з напругою 110 V - для Північної Америки або 220 V - для використання в більшості країн ЄС.

Вставка зарядного пристрою також має магніт притягування і утримування слухового апарата Moxi Fit R в зарядному пристрої, забезпечуючи ідеальне розташування і контакт із атенюаторами. Світлодіодні дисплеї відображають інформацію про стан процесу зарядки.

Кришка батарейного відсіку

Кришка батарейного відсіку для Moxi Fit має чудовий естетичний зовнішній вигляд, і була створена з урахуванням дизайну слухових апаратів Moxi Fit. Кришка батарейного відсіку є акумуляторною частиною R Moxi Fit і містить все необхідне для живлення слухового апарата з срібно-цинковими акумуляторними батарейками або традиційними повітряно-цинковими батарейками, якщо виникне необхідність. Є 5 кольорів для кришок батарейного відсіку відповідно до 6 кольорів слухових апаратів Moxi Fit.

Технологія Silver Zinc

Висока потужність срібно-цинкової (AgZn) батарейки перевірена технологією, яка використовувалась NASA в програмах пілотованих космічних польотів (Апполон) та американськими військовими. Срібно-цинкові батарейки можуть мати на 88% більше енергії, ніж нікель-метал-гідридні (NiMH) батарейки такого ж розміру і на 22% більше енергії, ніж найменша, доступна на сьогодні, літій-іонна (Li-Ion) батарейка.

Рішення підзарядки Unitron silver zinc 400 циклів: Срібло-цинкові акумуляторні батарейки можна заряджати до 400 разів без істотної втрати енергії. Це означає, що акумуляторна батарейка буде Вам служити протягом року. Безпека: Срібно-цинкові акумуляторні батарейки мають хімічний склад на водній основі, який є стабільним, негорючим і безпечним. Як і суха батарейка, срібно- цинкова не містить UN38.3 і більшості інших літій-іонних речовин, які за міжнародними правилами, потребують спеціальних умов транспортування. Срібно-цинкові акумуляторні батарейки не містять токсичних речовин або важких металів і не згорають при неправильному поводженні з ними.

Турбота про навколишнє середовище: Щороку продаються понад 1400000000 традиційних повітряно-цинкових батарейок. З них деякі, якщо не більшість, опиняться на місцевих сміттєзвалищах. Срібно-цинкові батарейки повністю утилізуються і не містять ртуті. І майте на увазі, одна срібно-цинкова акумуляторна батарейка може замінити до 100 або більше традиційних батарейок.

  • Батарейка № 312 розміру допомагає зберегти Moxi Fit R маленьким і витонченим
  • Повна зарядка протягом 5-7 годин, як правило, протягом ночі
  • Більш ніж достатньо для цілого дня, навіть з безпровідною потоковою передачею звуків. 24+ годин включаючи 90 хвилин безпровідної потокової передачі і 16+ годин використання з безпровідною потоковою передачею сигналів.
  • Простий спосіб зарядки, просто помістіть його в зарядну базу
  • Автоматичне включення і виключення функції. Слухові апарати автоматично вимикатися і вмикаються при їх видаленні від зарядного пристрою
  • Технологія виробництва срібно-цинкових батарейок є безпечною, не має ніяких обмежень щодо доставки і не вимагає спеціальної обробки.
  • Хімічний склад на основі води є екологічно безпечним і повністю піддається переробці.
  • Срібно-цинкові батарейки можуть використовуватись приблизно один рік, перш ніж вони вимагають заміни; одна акумуляторна батарейка замінює до 100 традиційних повітряно - цинкових. Срібно-цинкові батарейки завжди заряджаються на повну потужність протягом їх використання

В екстрених випадках, наприклад, якщо користувач забуває зарядити і акумуляторна батарейка втрачає здатність до перезарядки, в батарейний відсік можна вставити традиційні повітряно-цинкові батарейки.

Если Вы хотите узнать больше о зарядном устройстве для слуховых аппаратов, обращайтесь к нашим специалистам...

 

Нет товаров